Mapa
Neratov-Novinsko oficiální stránky obce
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality > Zahrajte si o prázdninách šifrovačku v Neratově

Zahrajte si o prázdninách šifrovačku v NeratověDatum konání:
1.7.2023
Datum ukončení:
31.8.2023
Sumec na suchu je šifrovací hra ve dvou variantách: Děti hru odehrají s jednoduchou herní brožurkou, kterou si můžete vyzvednout blízko panelu naučné stezky u obecního úřadu v Neratově. Pokud hru děti dokončí, čeká je navíc truhla s pokladem a malá odměna, kterou si mohou odnést domů.
Pro dospělé je určena hra s online hracím systémem, ke hře potřebujete alespoň jeden nabitý mobilní telefon s přístupem k internetu, psací potřeby a papír na poznámky. Začátek je také u obecního úřadu v Neratově.
Šifry mají rády společnost, nejlepší je vydat se na trasu v týmu! Hra vám zabere asi dvě hodiny času. Tato šifrovací hra je připravena i pro ty, kteří nemají se šifrovacími hrami žádnou zkušenost!
Obě herní varianty jsme vyzkoušeli. Nejsou jednoduché, ale zvládli jsme je! ????
Podrobnosti ke hře: Sumec na suchu

Aktuality

  • 9. 12. Vánoce v lese se zvířátky

    Přijďte si odpočinout od předvánočního shonu na vycházku do přírody za našimi zvířátky: s ornitologem Honzou Švorcem zkontrolujeme a vyčistíme ptačí budky , podrbeme beránky a okoukneme kravičky a volka Kajetána.


  • 18. 11. 2. Adventní jarmark v Neratově

    Přijďte se naladit na vánoce v sobotu 25. 11. k obecnímu úřadu v Neratově. Naši prodejci již mají připravené dekorace, dobroty i víno. Za doprovodu saxofonového kvarteta bude po setmění rozsvícen vánoční strom.