Mapa
Neratov-Novinsko oficiální stránky obce
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality > Rozsvícení stromku, návštěva čerta s Mikulášem a divadlo

Rozsvícení stromku, návštěva čerta s Mikulášem a divadloV sobotu 30. 11. byla nejprve divadlem NAVĚTVI uvedena pohádka, ve které Bajaja s pomocí dětí zvítězil nejen nad drakem. Pak následovala návštěva z pekla, doprovázená andílky a Mikulášem. Stateční (a bylo jich letos hodně) zazvonili čertovi na zvonek. Poté byl za doprovodu hudby slavnostně rozsvícen vánoční strom, a přitom začaly padat první letošní sněhové vločky. Děkujeme všem, kteří se podíleli na přípravě a realizaci akce. Také všem zúčastněným za vytvoření krásné předvánoční atmosféry. Více fotografií ve fotogalerii.

20191130_172841.jpg


Aktuality

  • 9. 12. Vánoce v lese se zvířátky

    Přijďte si odpočinout od předvánočního shonu na vycházku do přírody za našimi zvířátky: s ornitologem Honzou Švorcem zkontrolujeme a vyčistíme ptačí budky , podrbeme beránky a okoukneme kravičky a volka Kajetána.


  • 18. 11. 2. Adventní jarmark v Neratově

    Přijďte se naladit na vánoce v sobotu 25. 11. k obecnímu úřadu v Neratově. Naši prodejci již mají připravené dekorace, dobroty i víno. Za doprovodu saxofonového kvarteta bude po setmění rozsvícen vánoční strom.