Od 1. 9. 2022 nesmí být provozovány nevyhovující kotle na tuhá paliva zařazené do emisní třídy 1 a 2, které slouží jako zdroj tepla pro teplovodní soustavu ústředního vytápění, a které nejsou navrženy rovněž pro přímé vytápění místa instalace. Bližší informace naleznete v přiloženém letáku.
V neděli 12. ledna 2025 budou opět obcházet v obci Neratov Tři králové v rámci Tříkrálové sbírky. Skupinky s sebou budou mít zapečetěnou pokladničku s logem Charity a průkazku se shodným číslem jako na pokladničce. Většina vybraných peněz zůstává v regionu, kde byly vybrány, viz přiložený leták.
Příjemné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce přejeZastupitelstvo obce NeratovA pusťte si video, přes QR kód nebo zde: Natáčení PF Neratov :-)