Mapa
Neratov-Novinsko oficiální stránky obce
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality > Den otevřených dveří tréninkové vodní arény pro psy v Neratově

Den otevřených dveří tréninkové vodní arény pro psy v NeratověDatum konání:
23.9.2023

Den otevřených dveří vodní tréninkové arény pro psy se bude konat na adrese Neratov 66 dne 23. 9. 2023 od 10 hodin. Jedná se o nepříliš rozšířený sport, vhodný pro všechny pejskaře. Vodní sporty jsou nejenom skvělým zpestřením ve slunečných dnech, ale hlavně perfektně posilují kondici psa, takže nádherně pojí příjemné s užitečným. Formou ukázek se seznámíte s možnostmi v nadcházející sezóně 2024. Účast se psem samozřejmě není podmínkou, přijďte se dozvědět více o tomto málo rozšířeném sportu, posedět, nebo jen tak pokecat a užít si příjemnou sobotu. Budu se na Vás těšit. ????????????
Marková Tereza

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ.png


Aktuality

  • 9. 12. Vánoce v lese se zvířátky

    Přijďte si odpočinout od předvánočního shonu na vycházku do přírody za našimi zvířátky: s ornitologem Honzou Švorcem zkontrolujeme a vyčistíme ptačí budky , podrbeme beránky a okoukneme kravičky a volka Kajetána.


  • 18. 11. 2. Adventní jarmark v Neratově

    Přijďte se naladit na vánoce v sobotu 25. 11. k obecnímu úřadu v Neratově. Naši prodejci již mají připravené dekorace, dobroty i víno. Za doprovodu saxofonového kvarteta bude po setmění rozsvícen vánoční strom.