Mapa
Neratov-Novinsko oficiální stránky obce
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality > Mistrovství České republiky v závodech spřežení

Mistrovství České republiky v závodech spřeženíDatum konání:
3.8.2023
Datum ukončení:
6.8.2023
Mistrovství České republiky v závodech spřežení

Vážení spoluobčané, 

dovolujeme si Vás pozvat na Mistrovství České republiky v závodech spřežení, které se bude konat od čtvrtka 3. srpna do neděle 6. srpna 2023 v Heřmanově Městci.

Celkem se o titul mistra republiky utká 44 spřežení v 5 kategoriích. Ve čtvrtek 3. srpna dopoledne proběhne veterinární inspekce koní. Odpoledne čeká startující kategorií jednospřeží 3* a dvojspřeží pony 3* úvodní drezura. V pátek absolvují drezuru kategorie jednospřeží - otevřená soutěž 2*, dvojspřeží 3* a celý páteční program zakončí soutěž čtyřspřeží 3*. Vozatajský maraton je na programu v sobotu 5. srpna. Mistrovství ČR bude zakončeno v neděli překážkovou jízdou spřežení a následným vyhlášením celkových výsledků.

Podrobné informace o akci budeme průběžně doplňovat na web národního hřebčína: https://www.nhkladruby.cz/mistrovstvi-cr-sprezeni--1.

Vstup pro diváky je zdarma.

Mistrovství České republiky v závodech spřežení


Aktuality

  • 21. 6. Koňské závody v Neratově

    Zveme na koňské závody na kolbiště nad Neratovem. Bohaté občerstvení po celou dobu závodů zajištěno. Jako doprovodný program bude představení králičího hopu. 


  • 29. 4. Pálení čarodějnic v Neratově - změna místa

    Pálení čarodějnic je přesunuté z Opučníku k obecnímu úřadu v Neratově včetně všech aktivit pro děti a stánku. Začínáme v 17 hodin. Kostýmy a děti s sebou. :-)