Mapa
Neratov-Novinsko oficiální stránky obce
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality > Mistrovství České republiky v závodech spřežení

Mistrovství České republiky v závodech spřeženíDatum konání:
3.8.2023
Datum ukončení:
6.8.2023
Mistrovství České republiky v závodech spřežení

Vážení spoluobčané, 

dovolujeme si Vás pozvat na Mistrovství České republiky v závodech spřežení, které se bude konat od čtvrtka 3. srpna do neděle 6. srpna 2023 v Heřmanově Městci.

Celkem se o titul mistra republiky utká 44 spřežení v 5 kategoriích. Ve čtvrtek 3. srpna dopoledne proběhne veterinární inspekce koní. Odpoledne čeká startující kategorií jednospřeží 3* a dvojspřeží pony 3* úvodní drezura. V pátek absolvují drezuru kategorie jednospřeží - otevřená soutěž 2*, dvojspřeží 3* a celý páteční program zakončí soutěž čtyřspřeží 3*. Vozatajský maraton je na programu v sobotu 5. srpna. Mistrovství ČR bude zakončeno v neděli překážkovou jízdou spřežení a následným vyhlášením celkových výsledků.

Podrobné informace o akci budeme průběžně doplňovat na web národního hřebčína: https://www.nhkladruby.cz/mistrovstvi-cr-sprezeni--1.

Vstup pro diváky je zdarma.

Mistrovství České republiky v závodech spřežení


Aktuality

  • 9. 12. Vánoce v lese se zvířátky

    Přijďte si odpočinout od předvánočního shonu na vycházku do přírody za našimi zvířátky: s ornitologem Honzou Švorcem zkontrolujeme a vyčistíme ptačí budky , podrbeme beránky a okoukneme kravičky a volka Kajetána.


  • 18. 11. 2. Adventní jarmark v Neratově

    Přijďte se naladit na vánoce v sobotu 25. 11. k obecnímu úřadu v Neratově. Naši prodejci již mají připravené dekorace, dobroty i víno. Za doprovodu saxofonového kvarteta bude po setmění rozsvícen vánoční strom.