Mapa
Neratov-Novinsko oficiální stránky obce
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality > Obec Neratov zvítězila v celostátním kole soutěže "O křišťálovou popelnici"

Obec Neratov zvítězila v celostátním kole soutěže "O křišťálovou popelnici"Obec Neratov se po několika skvělých umístěních v krajských kolech tentokrát umístila na 1. místě v celostátním kole v třídění odpadů "O křišťálovou popelnici 2018" mezi obcemi do 500 obyvatel.
Stejně jako v minulých letech byla i tentokrát soutěž určena všem obcím ČR zapojeným v systému EKO-KOM a soutěžilo se ve třech velikostních kategoriích. Do užšího výběru 15. ročníku soutěže O křišťálovou popelnici postoupilo 66 nejlepších měst a obcí - pět zástupců z každého kraje a hlavní město Praha. Na slavnostním ceremoniálu v Hradci Králové pak byli oceněni 3 nejlepší z každé kategorie. Obec Neratov ovládla kategorii obcí do 500 obyvatel. Starosta Neratova Jaroslav Pulkrábek převzal křišťálovou popelnici a šek na 100 tisíc korun jako příspěvek na další zlepšení nakládání s odpady.
V kategorii obcí od 501 do 5 000 obyvatel zvítězily Hovorany a na první příčku v kategorii nad 5 000 obyvatel vystoupalo město Beroun. Do středočeského Berouna zamířilo i ocenění pro absolutního vítěze - velká putovní Křišťálová popelnice.


konference 97.jpg


Aktuality

  • 10. 6. Oznámení o PLÁNOVANÉM PŘERUŠENÍ DODÁVKY ELEKTŘINY

    Den 15. 6. 2020 bude od 8:30 do 14:30 hodin přerušena dodávka elektřiny v části obce Neratov. Jedná se o část obce s popisnými čísly 3, 4, 5, 6, 18, 32, 37, 54, 55.


  • 10. 4. Velikonoční pozdrav

    Vážení spoluobčané,letos jsme bohužel neměli příležitost setkat se na tradiční jarní akci, níže alespoň pár fotografií z minulých let.Přeji Vám i v této nelehké době klidné prožití velikonočních svátků.Jaroslav Pulkrábek, starosta