Mapa
Neratov-Novinsko oficiální stránky obce
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality > Mapový server GObec

Mapový server GObecDatum konání:
6.3.2020
Datum ukončení:
31.3.2020

Mapový server GObec - Neratov

Internetový mapový server GObec představuje ucelený mapový informační geoportál pro města a obce. Využívá mapové podklady a geografické informace z různých zdrojů a od různých poskytovatelů, sjednocuje jejich formát a souřadný systém a poskytuje tak uživatelům, městům a obcím, ucelený pohled na své správní území.

Mapový server GObec umožňuje veřejně prezentovat na internetu mapové podklady a dokumenty o území města a obce v souladu se zákonem o svobodném přístupu k informacím.

Po kliknutí na níže uvedené tlačítko se Vám zobrazí mapový server. V nově otevřeném okně si můžete volit zobrazení map, prohlížení katastrálních map se zjednodušeným vyhledáváním a dále si můžete zobrazit naše vlastní, neratovské, vrstvy pasportu, jako je například obecní mobiliář a odpadové hospodářství.

Server GObec

Server samozřejmě zobrazuje i další obecní vrstvy pasportů, jako jsou například komunikace, veřejné osvětlení, vodovod, elektrická zařízení ve správě obce, či dopravní značení. Tyto moduly jsou přístupné pouze po přihlášení správcem a slouží k evidenci, podávání vyjádření ke stavbám, hlášení závad a podobně.

Na Mapový server GObec se samozřejmě dostanete i z menu stránek OBEC - Mapový server GObec

gobec.JPG

 


Aktuality

  • 10. 6. Oznámení o PLÁNOVANÉM PŘERUŠENÍ DODÁVKY ELEKTŘINY

    Den 15. 6. 2020 bude od 8:30 do 14:30 hodin přerušena dodávka elektřiny v části obce Neratov. Jedná se o část obce s popisnými čísly 3, 4, 5, 6, 18, 32, 37, 54, 55.


  • 10. 4. Velikonoční pozdrav

    Vážení spoluobčané,letos jsme bohužel neměli příležitost setkat se na tradiční jarní akci, níže alespoň pár fotografií z minulých let.Přeji Vám i v této nelehké době klidné prožití velikonočních svátků.Jaroslav Pulkrábek, starosta